Rádce nákupu tiskárny V této kategorii není žádné zboží.

Rádce nákupu tiskárny
Jak nakupovat tiskárnu
Nejdříve je třeba si promyslet co budeme tisknout, kolik výtisků budeme přibližně tisknout za měsíc a kolik máme místa pro uložení tiskárny.

Platí tu základní pravidlo: Čím levnější nová tiskárna - tím dražší provozní náklady! Dobře si tedy zvažte, jestli si nepřiplatíte radši 1000,- korun za tiskárnu a budete kupovat tonery s vyšší kapacitou, kde je jedna stránka tisku např. o 50% levnější než u nejlevnější tiskárny. Pamatujte, že tiskárnu kupujete jednou, ale cartridge nebo tonery budete kupovat stále.

Obecné rady
Na trhu dnes neexistuje nekvalitní tiskárna, která by špatně tiskla. Existují pouze značky tiskáren, které mají vyšší náklady na tisk, nejsou u nich k dostání tonery a cartridge, je hůře dostupný nebo dražší servis. Toto potom přináší zbytečné problémy, které u jiných značek neexistují. Nevybírejte si nikdy tiskárny podle pouze podle ceny! Vždy se nejprve informujte na cenu cartridgi nebo tonerů. Každý den řešíme "rozčilujícího se zákazníka", který se diví, že cartridge jsou dražší než tiskárna. Nicméně zde platí to, co je psáno výše: Výrobce tiskárny není lidumil a to co na tiskárně sleví, si od vás vezme na cartridgích.
Zde uvádíme doporučení k nákupu tiskáren. Vždy se jedná o tiskárny, které mají oddělené náplně. To proto, že cena za náplně i kvalita tisku je nejlepší. Cena všech náplní se potom pohybuje v rozmezí 250-650,-kč za celou sadu tj. 4-5 ks náplní.
Doporučené tiskárny:

Inkoustové:
Canon PIXMA IP7250
Canon MAXIFY MB2050
Epson WorkForce WF-2750DWF
HP OfficeJet Pro 6830 e-AiO
Epson Expression Home
XP235, XP245, XP330, XP332, XP335, XP342, XP430, XP432, XP435, XP530, XP630

Laserové:
OKI MC363dn
Samsung SL-C480W
HP Color LaserJet Pro MFP M176n

V této kategorii není žádné zboží.

LiveZilla Live Help