Obchodní podmínky

Vrácení zboží

Zboží zakoupené v našem internetovém obchodě lze bez udání důvodu vrátit nejpozději do 14 dnů od jeho obdržení. Zboží však nesmí být nijak poškozeno či použito a zachováno v původním obalu. Se zbožím je pak nutné doručit zpět i doklad, který byl součástí zásilky.

Přepravní náklady při vrácení hradí zákazník.

Pokud budou splněny veškeré podmínky, po obdržení zboží zpět Vám obratem vrátíme peníze buď převodem na účet či složenkou dle vzájemné dohody.

Reklamace zboží

V případě reklamace konkrétního zboží tedy tonerové či inkoustové kazety přiložte zkušební výtisk s vyznačením závady. Pokud není možné z důvodu charakteru závady zkušební stránku vytisknout, písemně uveďte o jaký typ závady se jedná. 

Reklamace bude po obdržení zboží posouzena a vyřízena v nejkratším možném termínu. Nejpozději však do 30 dnů dle zákonné lhůty. Se zbožím zašlete také kopii originálního dokladu.

Garantujeme na veškeré zboží v našem
obchodě záruku v délce 24 měsíců.


Způsoby úhrady za zboží

  • dobírkou při využití balíku České pošty
  • hotově při dovozu zboží v rámci Znojma
  • hotově při osobním odběru na provozovně
  • platba předem převodem z účtu - na účet Raiffeisenbank

Platba převodem

Číslo účtu: 1014052957/5500

Při platbě předem převodem na náš účet, prosíme, vždy uvádějte jako variabilní symbol platby číslo objednávky, faktura za zboží Vám bude po uskutečnění objednávky zaslána na Váš kontaktní email k úhradě. Po připsání částky na náš účet Vám bude zboží během následujících 3 pracovních dnů doručeno na Vámi udanou adresu. V případě osobního odběru Vás budeme po připsání částky na náš účet informovat, že je pro Vás zboží připraveno na naší adrese k vyzvednutí.

V případě platby předem na náš účet, budeme očekávat Vaši platbu během následujících 3 pracovních dnů od zaslání faktury k úhradě. Pokud v této lhůtě platba neproběhne (nebude připsána na náš účet či neobdržíme od zákazníka potvrzení o úhradě a odeslání platby z jeho účtu) a zákazník nepožádá o prodloužení lhůty pro zaslání platby, bude objednávka zrušena, aby nebylo zboží zbytečně blokováno na úkor jiných zákazníků.

 

V rámci úhrady za zboží nepřijímáme platební karty! Děkujeme za pochopení.

Veškeré ceny v našem obchodě jsou včetně DPH 21%.


LiveZilla Live Help